सर्लाहीमा गोली चल्यो : बन्दुकसहित एक पक्राउ

समाचार

सर्लाहीको ईश्वरपुर नगरपालिका–४ स्थित सागरनाथ जंगलमा प्रहरी र शिकारी समूहबीच दोहोरो गोलि हानाहान भएको छ । बिहीबार सागरनाथ वन विकास परियोजनाको जंगल क्षेत्रमा गस्तीमा रहेको प्रहरी र बन्दुकधारी शिकारीहरुबीच गोली हानाहान भएको हो । गोली फायरिङ गरेर प्रहरीले एक जना शिकारी सहित तीन थान भरुवा बन्दूक समेत बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ।

See also  डब्ल्यूएचओले गर्यो यस्तो नया डरलाग्दो चेतावनी,विश्वभर त्रा’स

उक्त स्थानमा पछिल्लो समय अवैध गतिविधि बढेको आशंकामा प्रहरी को निगरानी बढाएको जिल्ला प्रहरीका एसपीको भनाई थियो । सोही क्रममा इलाका प्रहरी कार्यालय ईश्वरपुरबाट प्रहरी निरीक्षक जनकराज ढुंगानाको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी गस्ती टोली र हतियार धारी शिकारीहरुबीच गोलि हानाहान भएको हो ।

प्रहरी उपरिक्षक राठौरका अनुसार प्रहरी गस्ती टोलीलाई शंका लागेर जंगलमा पुग्दा चार जनाको समुहमा रहेका हतियारधारी समूहले गोली चलाएको र प्रहरीले जवाफी कारबाही गरेको हो । उनका अनुसार घटनामा कुनै मानवीय क्षति भएको छैन् । प्रहरीले फायर खोल्दै अघि बढेपछि हतियारधारी समूह हतियार छोडर भागेका छन् । भाग्ने क्रममा प्रहरीले ईश्वरपुर नगरपालिका–४ का ४० वर्षका रणबहादुर गोलेलाई पक्राउ गरेको हो । अन्य फरार तीन जनाको खोजि तिब्र पारिएको प्रहीले जनाएको छ ।

See also  चिनियाँ खोप भेरोसेलको दोस्रो डोज जेठ २ बाट शुरु हुने, कहाँ कहाँ गएर लगाउने खोप?